Ayşenur Küçükakgül

Psikolojik Danışman

TED Üniversitesini Psikolojik Danışma ve Rehberlik bölümünde  anadal yaparken iletişim bölümünde de yandal yaparak lisans eğitimimi tamamladım.

Çeşitli liselerde kariyer ve eğitim  danışmanlığı yaptım . Lise grubu öğrencileriyle sınav kaygısı, hedef belirleme, zaman yönetimi, planlı ders çalışma  gibi konular üzerine çalıştım.

2019 yılında Düzakın Aile Danışmanlığı Merkezinde stajımı yaptım ve bu süreçte akademik incelemeler ve çeviriler yaptım. Staj sürem boyunca aynı zamanda  Hasan Kalyoncu Üniversitesi Sürekli eğitim merkezinde Aile Danışmanlığı eğitimi aldım. Bu kapsayıcı eğitimi birçok farklı uzmandan dersler alarak tamamladım.

İrlanda ve Gürcistan da uluslararası gençlik çalışmaları yürütülmesi üzerine eğitmenlik eğitimi aldım. Bu eğitim sırasında ergen LGBTİ+ bireylerin kendini kabulü ve ailelere açılması ve kadın hakları üzerine çalıştım. 

Uzman klinik Psikolog Osman Olcay Yaman’dan Aktarım Odaklı Terapi eğitimi aldım ve süpervizyon sürecimi Tamamladım.

Dr.Cemil Çelik’ten Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimi aldım.

Daha sonra Frostig Gelişimsel Görsel Algı testi uygulayıcısı olmak için eğitim aldım.

Ardından  Uzm. Klinik Psikolog Ayşin Eda Karakoç’tan Oyun Terapisi eğitimi aldım.Lise zamanlarından bu yana hayatımda olan drama ve tiyatroyu Ankara Çağdaş Drama Derneğinde eğitim alarak devam ettirdim. Drama tekniğinin eğitim ve danışmanlığa uyarlanması üzerinde çalışmalar yaptım. 

ÇALIŞMA ALANLARIM 

Bireysel Terapi

Çift Terapisi 

Aile Danışmanlığı 

Ergen Terapisi Ve Kariyer Danışmanlığı 

Mutsuzluk, Kaygı ve Korkular  

Stres ve Öfke Yönetimi

Obsesif Kompulsif Bozukluklar 

Cinsel Terapi

Depresyon 


  1. Ben depresyon sürecinde Ayşenur Hanıma başvurdum yaklaşık 7 ay birlikte seans yaptık ve çok memnun kaldım. Kendimden vazgeçtiğim o süreçte…

  2. Erkek arkadaşımla olan birlikteliğimizde uzun süredir çözemediğimiz sıkıntılar yaşıyorduk. Korona döneminde Instagram üzerinden Ayşenur Hanım ile karşılaştık ve sorunlarımızı profesyonel…

  3. Ayşenur Hanım ile bir arkadaşımız aracılığıyla tanıştık. Kendisinin sıcakkanlılığını daha ilk konuşmamızda hissedince yola beraber devam etmeye karar verdik. Oğlum…

  4. Ayşenur Hanım gayet ilgiliydi ve gerçekten çok yardımcı oldu, çok teşekkür ederim.


 

Takip Et

 

(1.140 kere ziyaret edildi, 1 bugün )

1 yorum

  1. müge 26 Nisan 2021 yanında 14:44

    Ben depresyon sürecinde Ayşenur Hanıma başvurdum yaklaşık 7 ay birlikte seans yaptık ve çok memnun kaldım. Kendimden vazgeçtiğim o süreçte o benden vazgeçmedi.

    Cevap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir