Çift / Evlilik Danışmanlığı

Çift terapisinde, çift ve evlilik ilişkilerinde yaşanan uyum sorunları, çatışmalar, aldatma, boşanma ve/veya ayrılma, evlilik öncesi yaşanan kaygılar, çiftlerden birinin ya da ikisinin de hayatında yaşanan değişimlere uyum sağlama gibi pek çok konu üzerinde çalışılabilir.

Bireysel danışmanlıktan farklı olarak çiftler görüşmelerde birlikte bulunur ve etkileşim içinde olur. Çift ve danışmanın birlikte yapacağı planlama doğrultusunda, sürece katkı sağlayacağı düşünülen bireysel görüşmelerde planlanabilir.

Takip Et

(253 kere ziyaret edildi, 1 bugün )

1 yorum

  1. Dicle 13 Aralık 2020 yanında 21:26

    Erkek arkadaşımla olan birlikteliğimizde uzun süredir çözemediğimiz sıkıntılar yaşıyorduk. Korona döneminde Instagram üzerinden Ayşenur Hanım ile karşılaştık ve sorunlarımızı profesyonel bir kişiyle paylaşmak istedik. Yaşadığımız süreçten dolayı tanışmamız online üzerinden olmasına rağmen sıcaklığı, samimiyeti ve bunlarla birlikte gelen profesyonelliği ile bizde güven duygusu uyandırdı. Beraber yürüttüğümüz bu terapi sürecinde bizim hiç farkında bile olmadığımız noktaları görmemizi ve bunların açığa çıkmasını sağladı. Aslında danışmanlığı bizi ve böylelikle birlikteliğimizi iyileştirdi. Şu an daha mutlu ve sağlıklı bir ilişki yaşıyoruz. Bu dönemde danışmanımız olarak hep yanımızda olduğu için ve geri kalan her şey için sonsuz teşekkür ederim.

    Cevap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir